Jdi na obsah Jdi na menu

Náš fotbalový klub byl založen v roce 1921. Obec Tuchoraz se nachází ve středočeském kraji, okres Kolín, v blízkosti města Český Brod. Dominantou obce je tvrz (hrad), která byla vystavěna kolem roku 1409. V sedmnáctém století naší tvrz marně obléhali a dobývali Švédové a stejně srdnatě brání "tuchorazskou tvrz" také hráči tuchorazského FC.

• 1992 FC Tuchoraz postoupila z okresního přeboru do krajské soutěže I.B třídy, ve které nepřetržitě působí, až do současnosti.

• 2017 FC Tuchoraz vyhrála I.B třídu sk. C, nicméně vzhledem k výrazným změnám v mužstvu jsme následný postup do I.A třídy odmítli. Nadále jsme se tedy rozhodli setrvat v nejnižší krajské fotbalové soutěži.

• 2018 - Vedení klubu se rozhodlo přihlásit do soutěže pouze jeden tým dospělých, který bude působit v okresním přeboru. Po 26 letech to znamená opuštění krajské soutěže a neúčast rezervního týmu.